Program

Letošní ročník festivalu bude zaměřen zejména na projekce toho nejzajímavějšího z domácí i zahraniční produkce. Projekce budou probíhat v amfiteátru na náměstí a v kulturním domě.

Projekce soutěžních studentských filmů budou probíhat od pondělí 10/8 do čtvrtku 13/8 v kulturním domě vždy od 18.00 - konkrétní program bude zveřejněn.

Amfiteátr náměstí

pátek 7/8/2020 od 21.30

Přes prsty

Komedie / romantický / sportovní

Česká Republika / Slovensko, 2019

Režie: Petr Kolečko

Hrají: Petra Hřebíčková, Jiří Langmajer

sobota 8/8/2020 od 21.30

Joker

Krimi / drama / thiriller

USA, 2019

Režie: Todd Phillips

Hrají: Joaquin Phoenix, Robert De Niro

neděle 9/8/2020 od 21.30

3Bobule

host: filmový štáb

Komedie

Česko, 2020

Režie: Martin Kopp

Hrají: Tereza Ramba, Kryštof Hádek

pondělí 10/8/2020 od 21.30

Jak býti dobrou ženou

Komedie / drama

Francie / Belgie, 2020

Režie: Martin Provost

Hrají: Juliette Binoche, Yolande Moreau

úterý 11/8/2020 od 21.30

Rocketman

Životopisní / drama / hudební

Velká Británie / USA / Kanada, 2019

Režie: Dexter Fletcher

Hrají: Taron Egerton, Richard Madden

středa 12/8/2020 od 21.30

Vlastníci

Komedie / drama

Česko, 2019

Režie: Jiří Havleka

Hrají: Tereza Ramba, Vojtěch Kotek,

čtvrtek 13/8/2020 od 21.30

Neviditelný

Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 2020

Režie: Leigh Whannell

Hrají: Elisabeth Moss, Oliver Jackson-Cohen

pátek 14/8/2020 od 20.30

Štěpán Urban

koncert

Kulturní dům

pátek 7/8/2020 od 19.00

Jumanji: další level

Akční / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

USA, 2019

Režie: Jake Kasdan

Hrají: Dwayne Johnson, Kevin Hart

sobota 8/8/2020 od 19.00

Hodinářův učeň

Host: režisérka Jitka Rudolfová

Pohádka

Česko / Slovensko 2019

Režie: Jitka Rudolfová

Hrají: Viktor Preiss, Michal Balcar

neděle 9/8/2020

bez projekce

pondělí 10/8/2020 od 19.00

Yesterday

Komedie / Hudební / Romantický / Fantasy

Velká Británie, 2019

Režie: Danny Boyle

Hrají: Himesh Patel, Lily James

úterý 11/8/2020 od 19.00

Na střeše

host: režisér Jiří Mádl

Komedie / drama

Česko, 2019

Režie: Jiří Mádl

Hrají: Alois Švehlík, Lukáš Duy Anh Tran

středa 12/8/2020 od 19.00

Pražské orgie

host: režisérka Irena Pavlásková

Drama / komedie

Česko / Slovensko, 2019

Režie: Irena Pavlásková

Hrají: Jonas Chernick, Ksenia Rappaport

čtvrtek 13/8/2020 od 19.00

Poslední aristokratka

host: režisér Jiří Vejdělek

Komedie

Česko / Slovensko, 2019

Režie: Jiří Vejdělek

Hrají: Hynek Čermák, Tatiana Dyková

pátek 14/8/2020 od 18.00

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže studentských filmů

pátek 14/8 od 19.00

Afrikou na pionýru

host: režisér Marek Slobodník

Dokumentární / Road movie

Slovensko, 2019

Režie: Marek Slobodník

Hrají: Marek Slobodník, Martin Kochaník