Projekce soutěžních filmů

Projekce soutěžních studentských filmů budou probíhat od pondělí 10/8 do čtvrtku 13/8 v Kulturním domě vždy od 18.00. Výběr soutěžných filmů naleznete v programu níže.

Pondělí 10/8

Sabina Farsová - Kdo to kdy pochopí?

Alica Bednáriková - Nuda

David Pirochta - O mně

Tereza Simanovská - Dědovy cesty

Ondřej Tešnař - Herumetto


Úterý 11/8

Peter Hoferica - Pozdrav z Nigérie

Ida Ralevská - TERNO

Agáta Bolaňosová - Gaštanko


Středa 12/8

Rudolf Šnajder - Listí ze stromu svobody

Valerie Recmanová - MK 10:9

Monika Mahútová - Nič sa nestalo

Denisa Kalinová - NEO


Čtvrtek 13/8

Tomáš Richtr - Naděje umírá po poledni

Katarína Jonisová - Požiarne hlásenie

Štěpán Uždil - Rozpitej

Nejlepší studentské filmy

Točíte kvalitní filmy? Chcete, aby se o nich vědělo? Věříte si, že obstojíte v konkurenci s jinými? Máte zájem o lákavé ceny?

Pokud ano, přihlaste svůj film do pátého ročníku soutěže studentské audiovizuální tvorby v kategoriích hraný film, animace a dokument. Máte-li v zásobě více zajímavých děl, můžete soutěžit klidně ve všech vyhlášených kategoriích.

O co hrajeme?

Všichni výherci hlavních cen obdrží lákavé finanční odměny a různé hodnotné dary. Hlavní cenou pro vítěze festivalové soutěže studentských filmů bude letos profesionální kamera Panasonic AG-UX90, kterou věnovala společnost Panasonic Broadcast & Pro AV Europe.

Samozřejmostí je i pamětní skleněná plaketa START FILMu nebo jiné ceny pro držitele čestných uznání.

Jak se přihlásit

Přihlašování do soutěže probíhá přes pdf formulář, který je ke stažení zde. Vyplněný formulář odesílejte na mailovou adresu soutez@startfilm.cz

Formulář nevyplňujte v okně internetového prohlížeče. K vyplnění je nutné mít nainstalovaný software Adobe Acrobat - volně ke stažení zde. Uzávěrka soutěže je 24. července 2020. Finální soutěžní výběr filmů, které se dočkají uvedení na festivalu a z nichž odborná porota vybere vítěze, odtajníme nejpozději 31. července. Další informace a pravidla soutěže najdete zde.